Planeta Smaku

 

Na wyjątkowy klimat i niezapomniane wspomnienia składa się wiele czynników. Ważni dla nas ludzie, miejsca, szczególne okazje – i to coś, co stanowi „kropkę nad i”. Sztuka gotowania: pięknego podania i nieprzeciętnego smaku to coś, co powstaje dzięki pasji i zaangażowaniu oraz miłości do kuchni. Taki właśnie jest zespół Planety Smaku.

Codziennie, od ośmiu lat przekraczamy własne granice tak, aby w tym ważnym dniu wszystko było perfekcyjne. Naszą specjalnością jest aranżacja zjawiskowych bufetów, będących idealnym uzupełnieniem spotkań w gronie pracowników lub kontrahentów, szkoleń, konferencji, jubileuszów, imprez plenerowych oraz eleganckich bankietów. Na Państwa życzenie przygotujemy bufet dań ciepłych, efektownych przekąsek, zaskakujących candy barów, napojów oraz bufety tematyczne, związane na przykład z kuchnią regionalną czy smakami świata.


To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to prawdziwie indywidualne podejście do każdego wydarzenia.
Co oznacza to w praktyce?
Każdorazowo kontakt z Państwem ma jedna osoba – doświadczony manager, który wysłucha Państwa oczekiwań i rozwieje wątpliwości. Aby jak najlepiej oddać zamierzony klimat, część dekoracji przygotowujemy własnoręcznie, przez co są unikatowe i niepowtarzalne. Powierzoną nam realizację dopracujemy w każdym detalu!


Planują Państwo niestandardowe przyjęcie?
Wpadli Państwo na szalony pomysł i nie wiedzą jak go zrealizować?
Zapraszamy do kontaktu!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.planetasmaku.net 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka