Pożar w Burdelu. Fabryka Patriotów - Rockopera Narodowa Katowice

04 października 2017, środa, godz. 19.00 - 22.00

Pożar w burdelu - rockopera w MCK

Uwaga: zmiana terminu wydarzenia. Zapraszamy 4 października 2017 r.
Informacje na temat zmiany terminu i ewentualnego zwrotu biletów znajdują się TUTAJ.

Podczas nocnego głosowania sejm przyznaje milionową dotację z budżetu na 2017 rok kontrowersyjnej metodzie leczenia bezpłodności – nacjotechnologii. Nacjobiznes staje się główną gałęzią gospodarki a w całej Polsce powstają oddziały Fabryki Patriotów. Poznań, Szczecin, Katowice, Kraków, Warszawa i Wrocław – to tam, w zaprojektowanych przez najlepszych architektów ośrodkach, Polki będą rodziły i wychowywały nowe pokolenia – na oczach widzów. Fabryka Patriotów to nie tylko inwestycja demograficzna, ale także patriotyczny reality show, pełen mrożących krew w żyłach porodów, efektownych opętań i nawróceń, a przede wszystkim bohaterów, których pokocha cała Polska.

Nie radzisz sobie po rozwodzie? Jesteś singielką a marzysz o rodzinie? Chcesz poświęcić życie czemuś a nie wiesz czemu? Dołącz do wspólnoty. Zrób rewolucję. Spełnij sen przodków o Wielkiej Polsce. Zatrudnij się w Fabryce Patriotów.
Jesteś gotów?

Pożar w Burdelu to teatr i kabaret polityczno-literacki, który od 2012 roku nie ma konkurencji jeśli chodzi o poziom artystyczny, muzyczny, stopień aktualności oraz rodzaj i bezkompromisowość żartu. Założony, pisany i prowadzony przez dramatopisarza i reżysera Michała Walczaka oraz historyka Macieja Łubieńskiego, Pożar wyprodukował do tej pory 32 pełnometrażowe spektakle, z których każdy był wyczekiwanym wydarzeniem teatralnym w Warszawie. Jest laureatem GrandPrix i Nagrody Publiczności XX Festiwalu Komedii Talia, Kryształowego Zwierciadła, Warszawskich Wdech i wielu innych wyróżnień.

Najgorętszy towar w całym kraju. Kilkunastu aktorów. Zjawiskowy BurdelBand i niepokorne Żelazne Waginy na żywo. Telewizja BurdelTV – jedyna prawdziwa telewizja w kraju. Lasery i bajery, cyrk magii i ściemy, a przede wszystkim gorący patriotyzm i troska o Ojczyznę za niewygórowaną cenę.

Nie bądź obojętny – Fabryka Patriotów czeka.


 

 


BILETY

Bilety od: 159 zł

KUP BILET ON-LINE

Organizator

MM Communications

materman@materman.com.pl

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka