Chory na sukces

13 grudnia 2017, środa, godz. 17.30 - 20.30

Chory na sukces spektakl w MCK

O tym, że Krzysztof Ibisz jest celebrytą i narcyzem przeczytał w „kolorowych” pismach chyba każdy... Co w tym temacie ma do powiedzenia sam zainteresowany?

Spektakl kabaretowy, który rozbawi Cię do łez!

„Chory na sukces ” jest zabawną próbą ukazania postaci Krzysztofa Ibisza, który chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – jego narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzy na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nim niesłusznie mówi. Pomagają mu w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), Piotr Pręgowski (Ranczo) i Tadeusz Ross (Zulu Gula) oraz Krzysztof Hanke (Kabaret RAK), którzy żartują sobie z Idola, na wszelki możliwy sposób podlizując mu się a jednocześnie robiąc z Niego idiotycznego celebrytę. Spektakl jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także inne, ważne dla naszego życia, środowiska.
Kabaret w czystej postaci. Śmiech od pierwszej do ostatniej minuty gwarantowany.

Na scenie wystąpią:
Krzysztof Ibisz
Tadeusz Ross
Piotr Pręgowski
Krzysztof Hanke


Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie:
https://tixer.pl/chory-na-sukces-spektakl-kabaretowy-2-katowice-2017-12-13-1730,510,10592.html 

 

 

 

INFORMACJE O ORGANIZATORZE:
Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 000 widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne wydarzenia koncertowe produkowane na zamówienie i oklaskiwane przez widzów na całym świecie. Aktualnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz USA.


BILETY

Bilety od: 85 zł

KUP BILET ON-LINE
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka